Canyon OnRiff 4 Bluetooth Headset White
6 630 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Canyon
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: CNS-CBTHS4W
Headset, 2.0, 3.5mm, 32Ohm, 20Hz-20kHz, Mikrofon, Hatótáv:10m, White, Bluetooth
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Hatótávolság | 10 m |
| Szín | White |
| Gyártó | Canyon |
