Audio-technica ATH-M50XLAB Headphones Limited Edition
77 270 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Audio-technica
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: ATH-M50XLAB
Fejhallgató, 2.0, 6,3mm, Kábel:1,2m, 38Ohm, 15Hz-28kHz, Black
| Típus | Fejhallgató |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 6,3mm |
| Kábel hossza | 1,2 m |
| Impedancia | 38 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 15Hz-28000 |
| Mikrofon | Nem |
| Gyártó | Audio-technica |
| Frekvencia átvitel | 15Hz-28kHz |
| Szín | Black |
