Patriot 32GB DDR5 6400MHz Kit(2x16GB) Viper Elite 5 Ultra Black
203 400 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-5 munkanap
- Gyártó: Patriot
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: VEU532G6432K
DDR5, 32GB, 6400MHz, Dual Channel, CL32, 1,4V, Gamer
| Típus | DDR5 |
| Méret | 32 GB |
| Frekvencia | 6400 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Időzítés | CL32 |
| Feszültség | 1,4 V |
| Gyártó | Patriot |
