Patriot 32GB DDR5 6000MHz Kit(2x16GB) Viper Elite 5 Ultra Black
207 000 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-5 munkanap
- Gyártó: Patriot
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: VEU532G6028K
DDR5, 32GB, 8000MHz, Dual Channel, CL28, 1,4V, Gamer
| Típus | DDR5 |
| Méret | 32 GB |
| Frekvencia | 8000 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Időzítés | CL28 |
| Feszültség | 1,4 V |
| Gyártó | Patriot |
