Patriot 32GB DDR5 5600MHz Kit(2x16GB) Signature Premium
187 390 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-6 munkanap
- Gyártó: Patriot
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: PSP532G5600KH1
DDR5, 32GB, 5600MHz, Dual Channel, CL46, 1,1V
| Típus | DDR5 |
| Méret | 32 GB |
| Frekvencia | 5600 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Időzítés | CL46 |
| Feszültség | 1,1 V |
| Gyártó | Patriot |
