Kingston 96GB DDR5 6000MHz Kit(2x48GB) Fury Renegade Black/Silver
969 630 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5-8 munkanap
- Gyártó: Kingston
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: KF560C32RSK2-96
DDR5, 96GB, 6000MHz, Dual Channel, CL32, 1,35V
| Méret | 96 GB |
| Frekvencia | 6000 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Típus | DDR5 |
| Időzítés | CL32 |
| Feszültség | 1,35 V |
| Gyártó | Kingston |
