Kingston 8GB DDR5 6000MHz Fury Beast RGB Black
65 870 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Kingston
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: KF560C36BBEA-8
DDR5, 8GB, 6000MHz, CL36, 1,35V
| Méret | 8 GB |
| Frekvencia | 6000 MHz |
| Dual Channel Kit | Nem |
| Típus | DDR5 |
| Időzítés | CL36 |
| Feszültség | 1,35 V |
| Gyártó | Kingston |
| Típus | Igen |
