Kingston 32GB DDR5 7200MHz Kit(2x16GB) Fury Renegade Silver
232 900 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-5 munkanap
- Gyártó: Kingston
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: KF572C38RSK2-32
DDR5, 32GB, 7200MHz, Dual Channel, CL38, 1,45V
| Méret | 32 GB |
| Frekvencia | 7200 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Típus | DDR5 |
| Időzítés | CL38 |
| Feszültség | 1,45 V |
| Gyártó | Kingston |
