Kingston 32GB DDR5 6400MHz Kit(2x16GB) Fury Beast RGB Expo White
220 100 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5-8 munkanap
- Gyártó: Kingston
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: KF564C32BWEAK2-32
DDR5, 32GB, 6400MHz, Dual Channel, CL32, 1,4V, RGB, Gamer
| Típus | DDR5 |
| Méret | 32 GB |
| Frekvencia | 6400 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Időzítés | CL32 |
| Feszültség | 1,4 V |
| Gyártó | Kingston |
