Kingston 32GB DDR5 5600MHz Kit(2x16GB) Fury Beast RGB White
194 110 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Kingston
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: KF556C36BWEAK2-32
DDR5, 32GB, 5600MHz, Dual Channel, CL36, 1,35V, RGB, Gamer
| Típus | DDR5 |
| Méret | 32 GB |
| Frekvencia | 5600 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Időzítés | CL36 |
| Feszültség | 1,35 V |
| Gyártó | Kingston |
