Kingston 32GB DDR4 3200MHz FURY Beast RGB
107 430 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 7-10 munkanap
- Gyártó: Kingston
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: KF432C16BB2A/32
DDR4, 32GB, 3200MHz, CL16, 1,2V, RGB, Gamer
| Méret | 32 GB |
| Frekvencia | 3200 MHz |
| Dual Channel Kit | Nem |
| Típus | DDR4 |
| Időzítés | CL16 |
| Feszültség | 1,2 V |
| Gyártó | Kingston |
| Típus | Igen |
