Kingston 24GB DDR5 8800MHz Fury Renegade White/Silver
239 210 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Kingston
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: KF588CU42RW-24
DDR5, 24GB, 8800MHz, CL42, 1,4V, Gamer
| Típus | DDR5 |
| Méret | 24 GB |
| Frekvencia | 8800 MHz |
| Dual Channel Kit | Nem |
| Időzítés | CL42 |
| Feszültség | 1,4 V |
| GAMER | Igen |
| Gyártó | Kingston |
