Kingston 24GB DDR5 7200MHz Fury Renegade Black/Silver
191 140 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Kingston
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: KF572C38RS-24
DDR5, 24GB, 7200MHz, CL38, 1,45V, Gamer
| Méret | 24 GB |
| Frekvencia | 7200 MHz |
| Dual Channel Kit | Nem |
| Típus | DDR5 |
| Időzítés | CL38 |
| Feszültség | 1,45 V |
| Gyártó | Kingston |
| GAMER | Igen |
