Kingston 16GB DDR5 6400MHz Fury Renegade RGB
118 860 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Kingston
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: KF564C32RSA-16
DDR5, 16GB, 6400MHz, CL32, 1,4V, RGB, Gamer
| Méret | 16 GB |
| Frekvencia | 6400 MHz |
| Dual Channel Kit | Nem |
| Típus | DDR5 |
| Időzítés | CL32 |
| Feszültség | 1,4 V |
| Gyártó | Kingston |
| Típus | Igen |
