Kingston 128GB 5200Mhz Kit(4x32GB) Fury Beast Black
755 150 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Kingston
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: KF552C40BBK4-128
DDR5, 128GB, 5200MHz, Quad Channel, CL40, 1,25V, Gamer
| Típus | DDR5 |
| Méret | 128 GB |
| Frekvencia | 5200 MHz |
| Dual Channel Kit | Nem |
| Quad Channel Kit | Igen |
| Időzítés | CL40 |
| Feszültség | 1,25 V |
| Gyártó | Kingston |
