Good Ram 64GB DDR5 5600MHz Kit(2x32GB) IRDM
335 380 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-6 munkanap
- Gyártó: Good Ram
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: IR-5600D564L36/64GDC
DDR5, 64GB, 5600MHz, Dual Channel, CL36, 1,2V
| Típus | DDR5 |
| Méret | 64 GB |
| Frekvencia | 5600 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Időzítés | CL36 |
| Feszültség | 1,2 V |
| Gyártó | Good Ram |
