G.SKILL 96GB DDR5 5200MHz Kit(2x48GB) Ripjaws S5 Black
678 920 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: G.SKILL
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: F5-5200J4040A48GX2-RS5K
DDR5, 96GB, 5200MHz, Dual Channel, CL40, 1,1V
| Típus | DDR5 |
| Méret | 96 GB |
| Frekvencia | 5200 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Időzítés | CL40 |
| Feszültség | 1,1 V |
| Gyártó | G.SKILL |
