G.SKILL 32GB DDR5 7200MHz Kit(2x16GB) Trident Z5 RGB White
909 240 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5-8 munkanap
- Gyártó: G.SKILL
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: F5-7200J3445G16GX2-TZ5RW
DDR5, 32GB, 7200MHz, Dual Channel, CL34, 1,4V, RGB, Gamer
| Típus | DDR5 |
| Méret | 32 GB |
| Frekvencia | 7200 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Időzítés | CL34 |
| Feszültség | 1,4 V |
| Gyártó | G.SKILL |
