G.SKILL 32GB DDR5 6000MHz Kit(2x16GB) Trident Z5 Neo RGB
343 990 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-6 munkanap
- Gyártó: G.SKILL
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: F5-6000J2636H16GX2-TZ5NR
DDR5, 32GB, 6000MHz, Dual Channel, CL26, 1,45V, RGB, Gamer
| Típus | DDR5 |
| Méret | 32 GB |
| Frekvencia | 6000 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Időzítés | CL26 |
| Feszültség | 1,45 V |
| Gyártó | G.SKILL |
