G.SKILL 32GB DDR4 3000MHz Kit(4x8GB) TridentZ Neo (for AMD)
123 960 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-5 munkanap
- Gyártó: G.SKILL
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: F4-3000C16Q-32GTZN
DDR4, 32GB, 3000MHz, Quad Channel, CL16, 1,35V
| Méret | 32 GB |
| Frekvencia | 3000 MHz |
| Dual Channel Kit | Nem |
| Quad Channel Kit | Igen |
| Típus | DDR4 |
| Időzítés | CL16 |
| Feszültség | 1,35 V |
| Gyártó | G.SKILL |
