G.SKILL 32GB DDR3 1600MHz Kit(4x8GB) Ares Orange
91 070 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: G.SKILL
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: F3-1600C10Q-32GAO
DDR3, 32GB, 1600MHz, Quad Channel, CL10, 1,5V
| Méret | 32 GB |
| Frekvencia | 1600 MHz |
| Dual Channel Kit | Nem |
| Quad Channel Kit | Igen |
| Típus | DDR3 |
| Időzítés | CL10 |
| Feszültség | 1,5 V |
| Gyártó | G.SKILL |
