G.SKILL 24GB DDR5 6000MHz Trident Z5 RGB
199 200 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5-8 munkanap
- Gyártó: G.SKILL
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: F5-6000J4048F24GX1-TZ5RK
DDR5, 24GB, 6000MHz, CL40, 1,35V, RGB, Gamer
| Típus | DDR5 |
| Méret | 24 GB |
| Frekvencia | 6000 MHz |
| Dual Channel Kit | Nem |
| Időzítés | CL40 |
| Feszültség | 1,35 V |
| GAMER | Igen |
| Gyártó | G.SKILL |
