G.SKILL 16GB DDR3 2133MHz Kit(2x8GB) RipjawsX Red
137 630 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: G.SKILL
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: F3-2133C11D-16GXL
DDR3, 16GB, 2133MHz, Dual Channel, CL11, 1,5V
| Méret | 16 GB |
| Frekvencia | 2133 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Típus | DDR3 |
| Időzítés | CL11 |
| Feszültség | 1,5 V |
| Gyártó | G.SKILL |
