G.SKILL 16GB DDR3 1600MHz Kit(4x4GB) RipjawsX Red
52 710 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: G.SKILL
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: F3-12800CL9Q-16GBXL
DDR3, 16GB, 1600MHz, Quad Channel, CL9, 1,5V, Gamer
| Típus | DDR3 |
| Méret | 16 GB |
| Frekvencia | 1600 MHz |
| Dual Channel Kit | Nem |
| Quad Channel Kit | Igen |
| Időzítés | CL9 |
| Feszültség | 1,5 V |
| Gyártó | G.SKILL |
