G.SKILL 16GB DDR3 1600MHz Kit(2x8GB) Ares Orange
37 270 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-6 munkanap
- Gyártó: G.SKILL
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: F3-1600C10D-16GAO
DDR3, 16GB, 1600MHz, Dual Channel, CL10, 1,5V, Gamer
| Típus | DDR3 |
| Méret | 16 GB |
| Frekvencia | 1600 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Időzítés | CL10 |
| Feszültség | 1,5 V |
| Gyártó | G.SKILL |
