
Crucial 32GB DDR5 6400MHz Kit(2x16GB) Pro White
233 270 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Crucial
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: CP2K16G64C32U5W
DDR5, 32GB, 6400MHz, Dual Channel, CL38, 1,35V
| Típus | DDR5 |
| Méret | 32 GB |
| Frekvencia | 6400 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Időzítés | CL38 |
| Feszültség | 1,35 V |
| Gyártó | Crucial |