Crucial 32GB DDR5 6000MHz Kit(2x16GB) Pro Black
197 940 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-5 munkanap
- Gyártó: Crucial
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: CP2K16G60C48U5
DDR5, 32GB, 6000MHz, Dual Channel, CL48, 1,1V
| Típus | DDR5 |
| Méret | 32 GB |
| Frekvencia | 6000 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Időzítés | CL48 |
| Feszültség | 1,1 V |
| Gyártó | Crucial |
