Corsair 96GB DDR5 5200MHz Kit(2x48Gb) Vengeance Black
565 630 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5-8 munkanap
- Gyártó: Corsair
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: CMK96GX5M2B5200C38
DDR5, 96GB, 5200MHz, Dual Channel, CL38, 1,25V, Gamer
| Típus | DDR5 |
| Méret | 96 GB |
| Frekvencia | 5200 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Időzítés | CL38 |
| Feszültség | 1,25 V |
| Gyártó | Corsair |
