Corsair 64GB DDR5 5600MHz Kit(4x16GB) Vengeance Cool Grey
434 400 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Corsair
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: CMK64GX5M4B5600Z36
DDR5, 64GB, 5600MHz, Quad Channel, CL36, 1,25V
| Típus | DDR5 |
| Méret | 64 GB |
| Frekvencia | 5600 MHz |
| Dual Channel Kit | Nem |
| Quad Channel Kit | Igen |
| Időzítés | CL36 |
| Feszültség | 1,25 V |
| Gyártó | Corsair |
