Corsair 64GB DDR4 2400MHz Kit(4x16GB) Vengeance LPX Black
233 910 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Corsair
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: CMK64GX4M4A2400C14
DDR4, 64GB, 2400MHz, Dual Channel, Quad Channel, CL14, 1,2V, XMP 2.0
| Méret | 64 GB |
| Frekvencia | 2400 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Típus | DDR4 |
| Időzítés | CL14 |
| Feszültség | 1,2 V |
| Gyártó | Corsair |
