Corsair 48GB DDR5 7000MHz Kit(2x24GB) Vengeance Black
384 800 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-5 munkanap
- Gyártó: Corsair
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: CMK48GX5M2B7000C36
DDR5, 48GB, 7000MHz, Dual Channel, CL36, 1,4V, Gamer
| Típus | DDR5 |
| Méret | 48 GB |
| Frekvencia | 7000 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Időzítés | CL36 |
| Feszültség | 1,4 V |
| Gyártó | Corsair |
