Corsair 48GB DDR5 6000MHz Kit(2x24GB) Dominator Titanium RGB Black
453 550 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-5 munkanap
- Gyártó: Corsair
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: CMP48GX5M2B6000C30
DDR5, 48GB, 6000MHz, Dual Channel, CL30, 1,4V, RGB, Gamer
| Méret | 48 GB |
| Frekvencia | 6000 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Típus | DDR5 |
| Időzítés | CL30 |
| Feszültség | 1,4 V |
| Gyártó | Corsair |
