Corsair 32GB DDR5 7200MHz Kit(2x16GB) Vengeance Black
282 910 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Corsair
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: CMK32GX5M2X7200C34
DDR5, 32GB, 7200MHz, Dual Channel, CL34, 1,5V
| Méret | 32 GB |
| Frekvencia | 7200 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Típus | DDR5 |
| Időzítés | CL34 |
| Feszültség | 1,5 V |
| Gyártó | Corsair |
