Corsair 32GB DDR5 6000MHz Kit(2x16GB) Vengeance RGB Black
175 570 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Corsair
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: CMH32GX5M2B6000C38
DDR5, 32GB, 6000MHz, Dual Channel, CL38, 1,35V, Gamer
| Típus | DDR5 |
| Méret | 32 GB |
| Frekvencia | 6000 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Időzítés | CL38 |
| Feszültség | 1,35 V |
| Gyártó | Corsair |
