Corsair 32GB DDR5 6000MHz Kit(2x16GB) Vengeance Grey
187 690 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Corsair
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: CMK32GX5M2E6000Z36
DDR5, 32GB, 6000MHz, Dual Channel, CL36, 1,1V
| Méret | 32 GB |
| Frekvencia | 6000 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Típus | DDR5 |
| Időzítés | CL36 |
| Feszültség | 1,1 V |
| Gyártó | Corsair |
