Corsair 16GB DDR4 3000MHz Kit(2x8GB) Vengeance LPX Black
66 790 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Corsair
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: CMK16GX4M2B3000C15
DDR4, 16GB, 3000MHz, Dual Channel, CL15, 1,35V, XMP 2.0
| Méret | 16 GB |
| Frekvencia | 3000 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Típus | DDR4 |
| Időzítés | CL15 |
| Feszültség | 1,35 V |
| Gyártó | Corsair |
