Corsair 16GB DDR4 2933MHz Kit(2x8GB) Vengeance RGB Pro Black
80 730 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Corsair
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: CMW16GX4M2Z2933C16
DDR4, 16GB, 2933MHz, Dual Channel, CL16, 1,2V
| Méret | 16 GB |
| Frekvencia | 2933 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Típus | DDR4 |
| Időzítés | CL16 |
| Feszültség | 1,2 V |
| Gyártó | Corsair |
