Apacer 16GB DDR5 5600MHz NOX Black
75 870 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3 munkanap
- Gyártó: Apacer
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: AH5U16G56C522MBAA-1
DDR5, 16GB, 5600MHz, CL40, 1,25V, Gamer
| Típus | DDR5 |
| Méret | 16 GB |
| Frekvencia | 5600 MHz |
| Dual Channel Kit | Nem |
| Időzítés | CL40 |
| Feszültség | 1,25 V |
| GAMER | Igen |
| Gyártó | Apacer |
