A-Data 48GB DDR5 6000MHz Kit(2x24GB) Lancer Blade RGB Black
241 920 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: A-Data
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: AX5U6000C3024G-DTLABRBK
DDR5, 48GB, 6000MHz, Dual Channel, CL30, 1,35V, RGB, Gamer
| Típus | DDR5 |
| Méret | 48 GB |
| Frekvencia | 6000 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Időzítés | CL30 |
| Feszültség | 1,35 V |
| Gyártó | A-Data |
