A-Data 16GB DDR5 6000MHz XPG Caster Black
113 400 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-5 munkanap
- Gyártó: A-Data
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: AX5U6000C3016G-CCAGY
DDR5, 16GB, 6000MHz, CL30, 1,4V, Gamer
| Típus | DDR5 |
| Méret | 16 GB |
| Frekvencia | 6000 MHz |
| Dual Channel Kit | Nem |
| Időzítés | CL30 |
| Feszültség | 1,4 V |
| GAMER | Igen |
| Gyártó | A-Data |
