A-Data 16GB DDR5 6000MHz Kit(2x8GB) XPG Lancer Blade Black
201 360 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: A-Data
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: AX5U6000C3016G-DTLABBK
DDR5, 32GB, 6000MHz, Dual Channel, CL30, 1,35V, Gamer
| Típus | DDR5 |
| Méret | 16 GB |
| Frekvencia | 6000 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Időzítés | CL30 |
| Feszültség | 1,35 V |
| Gyártó | A-Data |
| Méret | 32 GB |
