A-Data 16GB DDR4 3600MHz Kit(2x8GB) XPG Gammix D35 Black
82 570 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 10-14 munkanap
- Gyártó: A-Data
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: AX4U36008G18I-DTBKD35
DDR4, 16GB, 3600MHz, Dual Channel, CL18, 1,2V
| Típus | DDR4 |
| Méret | 16 GB |
| Frekvencia | 3600 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Időzítés | CL18 |
| Feszültség | 1,2 V |
| Gyártó | A-Data |
