A-Data 16GB DDR4 3200MHz Kit(2x8GB) Spectrix D50 Black
69 300 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-5 munkanap
- Gyártó: A-Data
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: AX4U32008G16A-DT50
DDR4, 16GB, 3200MHz, Dual Channel, CL16, 1,35V, RGB, Gamer
| Típus | DDR4 |
| Méret | 16 GB |
| Frekvencia | 3200 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Időzítés | CL16 |
| Feszültség | 1,35 V |
| Gyártó | A-Data |
