Xiaomi Mi Casual Daypack Backpack Light Blue
3 000 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Xiaomi
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: ZJB4145GL
Hátitáska, 14", 340x225x165mm, Light Blue, polyester
| Típus | Hátitáska |
| Maximum méret | 14 " |
| Méret Fizikai Külső | 410x285x165mm |
| Szín | Light Blue |
| Méret Fizikai Külső | 340x225x130mm |
| Méret Fizikai Külső | 340x225x165mm |
| Gyártó | Xiaomi |
| Anyag | polyester |
