Tucano Piú 15" bag backpack combo for laptop Black
15 390 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Tucano
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: BPSL-BK
Hordtáska, 15", 440x385x140mm, 260x380x35mm, Black, polyester
| Típus | Hátitáska |
| Maximum méret | 15 " |
| Méret Fizikai Külső | 440x385x140mm |
| Méret Fizikai Belső | 260x380x35mm |
| Szín | Black |
| Gyártó | Tucano |
| Típus | Hordtáska |
| Anyag | polyester |
