Targus Cypress Sleeve with EcoSmart 15,6” Grey
12 380 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Targus
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: TBS64702GL
Kézitáska, 15,6", 425x35x300mm, 387x25x265mm , Grey, polyester
| Típus | Hordtáska |
| Maximum méret | 15,6 " |
| Méret Fizikai Külső | 425x35x300mm |
| Méret Fizikai Belső | 387x25x265mm |
| Szín | Grey |
| Gyártó | Targus |
| Típus | Kézitáska |
| Anyag | polyester |
