Targus Cypress Sleeve with EcoSmart 13-14" Grey
11 260 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Targus
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: TBS64602GL
Kézitáska, 14", 380x25x275mm, 349x249x25mm, Black, polyester
| Típus | Hordtáska |
| Maximum méret | 14 " |
| Méret Fizikai Belső | 349x249x25mm |
| Méret Fizikai Külső | 380x25x275mm |
| Szín | Black |
| Gyártó | Targus |
| Típus | Kézitáska |
| Anyag | polyester |
