Targus CityGear Laptop Backpack 14-15,6" Black
24 050 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Targus
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: TCG662GL
Hátitáska, 15,6", 300x200x450mm, 349x25x249mm, Black, polyester
| Típus | Hordtáska |
| Maximum méret | 15,6 " |
| Méret Fizikai Belső | 349x25x249mm |
| Méret Fizikai Külső | 300x200x450mm |
| Szín | Black |
| Gyártó | Targus |
| Típus | Hátitáska |
| Anyag | polyester |
