Samsonite Securipak 2.0 Backpack 17,3 Black
47 500 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Samsonite
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 150942-1041
Hátitáska, 17,3", 475x330x200mm, Black, polyester
| Típus | Hordtáska |
| Maximum méret | 15,6 " |
| Méret Fizikai Külső | 310x460x100mm |
| Szín | Black |
| Gyártó | Samsonite |
| Típus | Hátitáska |
| Maximum méret | 17,3 " |
| Méret Fizikai Külső | 475x330x200mm |
| Anyag | polyester |
