Samsonite Mysight Laptop Backpack 17,3" Black
33 040 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Samsonite
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 135072-1041
Hátitáska, 17,3", 460x320x18mm, Black, polyester
| Típus | Hordtáska |
| Maximum méret | 17,3 " |
| Méret Fizikai Külső | 460x320x17,5mm |
| Szín | Black |
| Méret Fizikai Külső | 460x320x18mm |
| Gyártó | Samsonite |
| Típus | Hátitáska |
| Anyag | polyester |
